Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

RESPILON VK RespiPro 2ks

Respilon® VK RespiPro samosterilizačný respirátor (2ks v balení, veľkosť M,L) vhodné proti vírusom. Vďaka vrstve z nano-vlákien dokáže zachytiť viac ako 99% vírusov a súčasne ich vďaka dvom vrstvám z akcelerovanému oxidu medi okamžite zničí.

Veľmi ľahko a prirodzene sa v ňom dýcha.

Varianta: M- ženy, L - muži

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Kód: RSM0055 RSL0065 Zvoľte variant
Značka: RESPILON
€19,96 €19,96 od €19,96 –6 % –12 % až –12 % €18,72 / ks €17,52 / ks od €17,52 / ks €15,60 bez DPH €14,60 bez DPH od €14,60 bez DPH
Kategória: Ochrana tváre
Veľkosť: M
Respilon VK RespiPro 2ks 3
€19,96 €19,96 od €19,96 –6 % –12 % až –12 %

RESPILON VK RespiPro /2ks

VK RespiPro je respirátor, ktorý vírusy nielen zachytáva, ale aj efektívne deaktivuje, a to vďaka vrstve nanovlákna a akcelerovanému oxidu medi. Má samosterilizačnú funkciu, takže je možné nosiť ho opakovane po dobu až 1 týždňa bez akejkoľvek nutnej starostlivosti. Skvele sa cez neho dýcha aj hovorí. Dostupný v dvoch veľkostiach M a L.

 

Samosterilizačný respirátor VK RespiPro

Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, ako je filtrácia a následná deaktivácia vírusov, nízka hmotnosť a priedušnosť, poskytuje VK RespiPro dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi. Doprajte svojej imunite neustále spoľahlivý firewall!

Tento respirátor je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2. Ako pre tento konkrétny účel vyžadujú odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie, je menovitý filtračný koeficient tohto respirátora rovnaký, ako menovitý filtračný koeficient FFP2 stanovený EN 149: 2001 + A1: 2009.

 

 • Nanovlákenná membrána zachytáva 99,7-99,9% vírusov.
 • Akcelerovaný oxid medi vo vnútornej i vonkajšej vrstve respirátora efektívne deaktivuje vírusy z okolia aj zo strany samotného užívateľa.
 • Vďaka samosterilizačnej technológii nevyžaduje žiadnu údržbu ako pranie alebo dezinfikovanie.
 • Eliminuje riziká kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom či infikovanie sa počas manipulácie s respirátorom).
 • Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám až 1 týždeň. Inými slovami 30 hodín kumulovane.
 • Anatomický tvar a nosový klip zaisťujú perfektné doľahnutie na tvár, takže nedochádza k nežiaducemu podsávaniu.
 • Extrémne ľahký respirátor. Hmotnosť veľkosti M je iba 3,2 g a veľkosti L 3,7 g.
 • Pohodlný. Cez respirátor sa dobre dýcha aj hovorí.
 • Špecifická medená farba.
 • VK RespiPro je ekologické a ekonomické riešenie. Hodina adekvátnej ochrany vychádza na menej ako 0,50 €.
 • Na tvári masku drží dvojica gumičiek. Pre lepšiu priľnavosť možno zopnúť gumičky za hlavou pomocou priloženej plastovej spony. Je to šetrné riešenie tiež pri dlhodobejšom nosení.
 • VK RespiPro je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2.
 • Vyrobené v ČR v Brne

 

Ako antivírusový respirátor VK RespiPro funguje?

Respirátor VK RespiPro pracuje na princípe dvojitej bariéry. Spoľahlivý ochranný filter tvorí membrána z nanovlákien (tisíckrát tenších ako ľudský vlas) zachytávajúcich až 99,9% vírusov. Vrstvy s akcelerovaným oxidom medi z vnútornej a vonkajšej strany respirátora sa potom postarajú o deaktiváciu zachytených vírusov, či už pochádzajú z okolitého prostredia alebo od samotného užívateľa, ak je infikovaný. Respirátor sa tak neustále sám sterilizuje.

Nanovlákenný respirátor funguje na princípe mechanického zachytávania častíc. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje jeho účinnosť filtrácie zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

 

Ako dlho môžem používať jeden nano respirátor VK RespiPro?

Vďaka samosterilizačnej funkcii možno VK RespiPro dávať dolu a opäť nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám približne jeden týždeň. Inými slovami tridsať hodín, kumulatívne. Naše odporúčanie doby nosenia respirátora sa nevzťahuje k funkčnosti akcelerovaného oxidu medi, ten stále funguje, ale na skutočnosť, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebovaniu materiálu respirátora (možnému uvoľneniu gumičiek, prípadnému opotrebovaniu nosového klipu a čo je najpodstatnejšie, k možnému uvoľneniu face-fitu, čiže priľnavosti masky, čo považujeme pri ochrane dýchacieho ústrojenstva za zásadné).

 

Ako vybrať správnu veľkosť respirátora?

 1. Zmerajte vzdialenosť (v cm) vyznačenú na obrázku.
 2. Porovnajte nameranú vzdialenosť s veľkostnou tabuľkou.

respilon_velkost

 Dôležité upozornenie: tento produkt nie je vhodný pre deti mladšie ako 2,5 rokov. Ak používajú produkt deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.