Doprava ZADARMO pri nákupe nad 50€!
5 hodnotení

PROBIO IMUNO - na podporu imunity

Doplnok stravy na podporu imunity

Jedinečný produkt pôsobiaci priaznivo na imunitu a celkovú odolnosť organizmu.

Obsah balenia30 g / 60 kapsúl

 

 
Kód: PRI1078
Značka: NUTRIADAPT
€29 / ks €24,17 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.063 kg

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA PRE PODPORU VAŠEJ IMUNITY

  • Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. 
  • PROBIO Imuno je vhodné po liečbe antibiotikami.
  • Silnú imunitu je potrebné podporovať.
  • Prípravok je vhodný aj pre deti od 3 rokov. 
  • Obsahuje probiotické baktérie.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

kolostrum

Kolostrum

Kolostrum je mledzivo, ktoré je súčasťou materského mlieka a vytvára sa v prsných žľazách cicavcov v prvých hodinách po pôrode. Pre cicavcov má veľký význam.

vitamin C

Vitamín C

Ide o veľmi dôležitý vitamín, ktorý je nutné prijímať stravou. V priebehu prípravy a nešetrného spracovania zeleniny a ovocia jeho obsah výrazne klesá. Naopak spotreba v tele v záťažovom období (fajčenie, stres, intenzívny tréning, chrípkové obdobie a pod.) rastie. Z tohto dôvodu je vhodné niekedy voliť zvýšenie jeho príjmu pomocou doplnku stravy.

materska kasicka

Materská kašička

Materská kašička je známa v použití v kozmetike. Svoje miesto má ale rovnako aj v doplnkoch stravy. Ide totiž o vysoko cenený včelí produkt.
 
 
 

 

ZLOŽENIE:

Prebiotiká (inulín), kolostrum z kravského mlieka, dextróza, hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) extrakt, vitamín C (kyselina askorbová), včelia materská kašička, probiotikum: Bacillus coagulans, protihrudkujúce látky: mastenec, stearan horečnatý, komplex laktobacilov - probiotík: Lactobacillus acidophyllus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

 

Obsah účinných látok

1 kapsula/ 2 kapsuly

%*

Inulín

140 /280 mg

-

Colostrum

100/200 mg

-

Vitamín C

40/80 mg

50/100

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus)

40/80

-

Materská kašička

20/40

-

Bacillus coagulans

8x10x9/16x10x9

-

Sporogenes Bacillus coagulans

4x10x8 / 8x10x8

-

*referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovená

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

1 – 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Možno užívať dlhodobo. Vhodné aj pre deti od 3 rokov.

 

UPOZORNENIE:

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením. 

 

HMOTNOSŤ

30,0 g /60 kapsúl

 

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.