Doprava ZDARMA od 50€ !

Omega TEST - balíček

Kód: OMB2006
Akcia
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€238,97 –13 %
nutriadapt omega test balicek
€238,97 –13 % €209 / ks €174,17 bez DPH

Tento výhodný balíček obsahuje:

  • až 2 Omega testy
  • balenie Omega 3 + Q10 na celého pol roka (4 + 2 zdarma)

Vďaka prítomným dvom sadám Omega testov si môžete po 3 mesiacoch odporučenej suplementácie urobiť kontrolný test, aby ste videli ako sa Váš stav zlepšil. Zaplatíte iba 4 balenia Omega 3 + Q10 a my Vám pošleme 2 balenia na 2 mesiace zadarmo (celkovo tak budete mať v balíčku 6 balení Omega 3 + Q10).

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento výhodný balíček obsahuje:

  • až 2 Omega testy
  • balenie Omega 3 + Q10 na celého pol roka (4 + 2 zdarma)

Vďaka prítomným dvom sadám Omega testov si môžete po 3 mesiacoch odporučenej suplementácie urobiť kontrolný test, aby ste videli ako sa Váš stav zlepšil. Zaplatíte iba 4 balenia Omega 3 + Q10 a my Vám pošleme 2 balenia na 2 mesiace zadarmo (celkovo tak budete mať v balíčku 6 balení Omega 3 + Q10).

2x Omega TEST 

  • vyšetrenie krvi zamerané na zistenie množstva esenciálnych omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA) v bunkovej membráne červených krviniek, vzájomného pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín a množstva trans mastných kyselín.
  • esenciálne mastné kyseliny sú typy tukov, ktoré musíme prijímať v strave, pretože si ich náš organizmus nedokáže vytvoriť sám. Ich funkcia v organizme je mimoriadne dôležitá

4x Omega 3 Premium + Q10 + 2 ZDARMA

  • Podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho a nervového systému.
  • Nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre správnu funkciu srdca (EPA a DHA), mozgu (DHA) a podporujú dobrý zrak (DHA).
  • Dopĺňa chýbajúci koenzým Q10.

 

 

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.