Doprava ZDARMA od 50€ !

DETOXIKAČNÁ KÚRA - sada detoxikačných prípravkov

Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€89 –12 %
detox balicek
€89 –12 % €78 €65 bez DPH
Skladom

Obsahuje 3 produkty - BELLY CARE, 5 CARE, LYMPH CARE. Zvýhodnená cena, shaker a e-brožúrka zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

BELLY CARE

14 porcií / 245 g

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
inulín 35 %, ryžový proteín 17,1 %, hrachový proteín 11 %, mrkva 6,9 %, zelený ovos 5,7 %, zelený jačmeň 4,6 %, petržlen 3,4 %, špenát 3,4 %, lucerna 3,4 %, xantán, brokolica 2,3 %*, púpava 2,3 %, aróma, sladidlo: sukralóza, bromelaín, praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 0,03 %, pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt 0,01 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová, biotín (D-biotín).
* z ekologického poľnohospodárstva

1 DÁVKA (17,5 g) OBSAHUJE   %**
Ryžový proteín 3 000 mg -
Hrachový proteín 2 000 mg -
Inulín 6 181 mg -
Mrkva 1 200 mg -
Zelený ovos – hlavy 1 000 mg -
Zelený jačmeň 800 mg -
Petržlen 600 mg -
Špenát - list 600 mg -
Lucerna - list, vňať 600 mg -
Brokolica BIO 400 mg -
Púpava - koreň, list 400 mg -
Bromelaín 5 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 5 mg -
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 5 mg -
Ostropestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt 2 mg -
Vitamín C 15 mg 18
Vitamín B12 0,5 μg 20
Kyselina listová 400 μg 200
Biotín 10 μg 20

** referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovené

JEDNODUCHÉ POUŽITIE
17,5 g zmesi (1 odmerku) vsypte do shakera. Zalejte 250–300 ml studenej vody (mlieka, rastlinného nápoja) a dobre rozmiešajte. Vzhľadom k zasycujícím vlastnostiam, ktoré BELLY CARE má, ho môžete užívať kedykoľvek počas dňa ako desiatu alebo neskôr ako druhú ľahšiu večeru.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKOVANIE
1 dávka (17,5 g) denne v čase desiaty alebo ako druhá večera. Riaďte sa pokynmi výživového špecialistu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

 

5 CARE

60 tabliet / 54 g

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
Maltodextrín, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 10 %, púpava lekárska (Taraxacum offi cinale) extrakt 6,7 %, praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 6,7 %, inulín, pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt 3,3 %, kurkuma dlhá (Curcuma longa) extrakt 3,3 %, divozel veľkokvetý (Verbascum densiflorum) extrakt 3,3 %, lipa srdcovitá (Tilia cordata) extrakt 3,3 %, baza čierna (Sambucus nigra) extrakt 3,3 %, prvosienka jarná (Primula veris) extrakt 3,3 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúca látka: mastenec, stearan horečnatý, biotín.

2 tablety obsahujú:   %*
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 180 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 120 mg -
Pestrec mariánsky (Silybum marianum), extr. 80% silymarin 60 mg -
Kurkuma dlhá (Curcuma longa), extr. 95% kurkumín 60 mg -
Divozel veľkokvetý (Verbascum densiflorum) extrakt 60 mg -
Prvosienka jarná (Primula veris) extrakt 60 mg -
Vitamín C 40 mg 50
Biotín 0,1 mg 200

 * Referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovené

JEDNODUCHÉ POUŽITIE
Maximálne 2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

 

 LYMPH CARE

110 tabliet / 116,6 g

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
chlorid draselný, maltodextrín, aquamin Mg TG, zelený jačmeň (Hordeum vulgare) extrakt 9,4 %, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, chlorela 2,8 %, praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 2,8 %, žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 2,8 %, fazuľa obyčajná (Phaseolus vulgaris) extrakt 1,9 %, breza previsnutá (Betula pendula) extrakt 1,9 %, lipkavec obyčajný (Galium aparine) extrakt 1,9 %, pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) extrakt 1,9 %, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

2 tablety obsahujú: 4 tablety / 6 tabliet %*
Zelený jačmeň (Hordeum vulgare) 400 / 600 mg -
Chlorela 120 / 180 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 120 / 180 mg -
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 120 / 180 mg -
Lipkavec obyčajný (Galium aparine) extrakt 80 / 120 mg -
Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) extrakt 80 / 120 mg -
Horčík 225 / 337,5 mg 60 / 90

* referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovená

JEDNODUCHÉ POUŽITIE
4–6 tabliet denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.