Doprava ZDARMA od 50€ !

OMEGA 3 Premium + Q10

Kód: OPQ1016
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€15 / ks €12,50 bez DPH

Certifikátom overené vysoko kvalitné nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA v kombinácii s koenzýmom Q10 tvoria z produktu OMEGA 3 PREMIUM + Q10 unikátny doplnok stravy, ktorý sa vďaka svojmu zloženiu radí k revolučným prípravkom podporujúcim správnu činnosť kardiovaskulárneho a nervového systému.

Expirácia: 2/2025; 4/2024

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚČINNÉ ZLOŽKY PRE PODPORU KARDIOVASKULÁRNEHO A NERVOVÉHO SYSTÉMU

  • Podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho a nervového systému.
  • EPA a DHA udržujú normálnu funkciu srdca.
  • Nenasýtené mastné kyseliny (EPA a DHA) podporujú správnu funkciu srdca pri celkovom dennom prívode 250 mg EPA a DHA. Samotná DHA (kyselina dokosahexaenová) podporuje správnu funkciu mozgu a dobrý zrak. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom prívode 250 mg DHA.
  • Doplňuje chýbajúce a pomáha vyrovnávať pomer medzi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami.
  • Dopĺňa koenzým Q10 pri jeho zvýšenej potrebe.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

rybi-olej-2

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny - EPA, DHA

EPA a DHA sú nenasýtené mastné kyseliny, ktoré treba prijímať stravou, pretože telo nie je schopné tieto kyseliny tvoriť. Bohužiaľ strava nie vždy býva na tieto kyseliny dostatočná, a preto odporúčame ich príjem zvýšiť pomocou doplnkov stravy. My Vám tieto kyseliny prinášame v rybom oleji z rýb žijúcich v chladných vodách.

imagetools1
Koenzým Q10
 
Koenzým Q10 je tvorený v tele a časť je prijímaná stravou. Je obsiahnutý vo väčšine ľudských buniek a v tele má 2 základné funkcie.
 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Omega- 3 rybí olej 12/50 TG, hovädzia želatína, zvlhčujúca látka glycerol, voda čistená, koenzým Q10, emulgátor sójový lecitín, farbivá čierny a červený oxid železitý (E 172).

1 DENNÁ DÁVKA OBSAHUJE 1 KAPSULA mg 2 KAPSULE mg %*
Rybí olej 556 1112 -
z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min. 52,5 105 -
z toho DPH (kyselina dokosahexaenová) min. 250 500 -
Koenzým Q 10 15 30 -

* referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovená

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

Užívajte 1 kapsulu 2x denne, najlepšie po jedle zapiť dostatočným množstvom vody.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Omega 3 mastné kyseliny neužívajte pri poruchách krvnej zrážanlivosti alebo ak užívate akékoľvek lieky ovplyvňujúce krvnú zrážanlivosť. Ak užívate akékoľvek lieky alebo doplnky stravy, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto doplnku stravy so svojím lekárom

 

HMOTNOSŤ

60 kapsúl / 45 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.