Doprava ZDARMA od 50€ !

HARMONY BALANCE - pre kľudný spánok

Neohodnotené
Značka: SUNKINS
€15 €12,50 bez DPH
Skladom

Pre kľudný spánok

Prirodzená cesta ku kľudnému spánku. Kombinácia siedmich bylín, ktoré boli po stáročia používané pre ich upokojujúci a relaxačný efekt. 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA BYLÍN PRE DOBRÝ SPÁNOK A DUŠEVNÚ ROVNOVÁHU

  • Veľmi účinná kombinácia extraktov z bylín, ktoré boli vďaka overeným účinkom po stáročia používané k podpore spánku, pokoja a duševnej rovnováhy.
  • HARMONY BALANCE nie je návykový.
  • Medovka lekárska hrá úlohu pri dobrom spánku, pozitívnej nálade a relaxácii.
  • Kozlík lekársky a chmeľ otáčavý podporujú zdravý spánok.
  • Chmeľ otáčavý zachováva normálnu činnosť nervovej sústavy.
  • Withania somnifera, čiže indický ženšen, podporuje duševné zdravie a relaxáciu.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

Chmeľ otáčavý

Extrakt z chmeľu otáčavého má upokojujúci účinok. Je tiež antioxidant a podporuje normálne trávenie.

Valeriána lekárska

Rastlina je charakteristická svojím zápachom a pre svoje účinky je známa už veľa rokov. Podieľa sa predovšetkým na zdravom spánku.

Medovka lekárska

Pre svoje blahodarné účinky sa medovka využívala už v stredoveku. Napomáha k duševnej pohode a k navodeniu relaxačného účinku. Pozitívne pôsobí tiež na normálne trávenie.
 
 

ZLOŽENIE

Maltodextrín, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, medovka lekárska (Melissa officinalis) extrakt 10,4 %, valeriána lekárska (Valeriana offi cinalis) extrakt 10,4 %, ruža stolistá (Rosa centifolia) extrakt 8,3 %, chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) extrakt 8,3 %, mučenka pleťová (Passifl oraincarnata) extrakt 6,3 %, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt 5,2 %, indický ženšen (Withania somnifera) extrakt 5,2 %, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

OBSAH

1 tableta
Medovka lekárska (Melissa officinalis) extrakt 100 mg
Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt 100 mg
Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) extrakt 80 mg
Ruža stolistá (Rosa centifolia) extrakt 80 mg
Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt 50 mg
Indický ženšen (Withania somnifera) extrakt 50 mg

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

1-2 tablety večer pred spaním zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

30 tabliet / 28,8 g

SUNKINS a.s. je český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na doplnky stravy blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.