Doprava ZDARMA od 50€ !

SMART PROTEIN 4H Complex - proteínový nápoj

Tip
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€38 €31,67 bez DPH
Skladom

PROTEINOVÝ NÁPOJ s príchuťou vanilky, v prášku, so sladidlom.

SMART PROTEIN 4H Complex je proteinový nápoj s vysokým obsahom bielkovín. Obsahuje tiež proteolytické enzýmy, ktoré štiepia bielkoviny. Štyri druhy živočíšnych proteínov sa starajú o postupné uvoľňovanie. Je vhodný ako desiata pri redukcii telesnej hmotnosti. Vďaka vysokému obsahu bielkovín môže pomôcť doplniť ich dennú potrebu.

Príchuť: vanilka

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Štvorica živočíšnych proteínov zabezpečí pozvoľné uvoľňovanie.

Zloženie: micelárny kazeín, srvátkový izolát, mliečny proteín, kazeinát vápenatý, kolagén, sušená smotana, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), vanilková aróma, sladidlo: sukralóza, mletá vanilka, tráviace enzýmy 0,5% (papaín, alfa-amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, proteáza, lipáza). *alergény sú vyznačené hrubým písmom

Návod na prípravu: Priloženou odmerkou nasypte požadované množstvo proteínového prášku do šejkra, zalejte vodou (25 g zmesi s 250 ml vody) a riadne pretrepte. Podávajte čo najskôr.

Odporúčané denné dávkovanie: V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1-2 porcie denne po výkone alebo medzi jedlami. Presné dávkovanie konzultujte s nutričným špecialistom.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Hmotnosť: 500 g

Výživové údaje na 100 g na 1 porciu (25 g) pripravenú s vodou
Energetické hodnoty 1517 kJ / 358 kcal 379 kJ / 89 kcal
Tuky 2,2 g 0,55 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4 g 0,35 g
Sacharidy 7,2 g 1,9 g
 z toho cukry 5,5 g 1,4 g
Vláknina 3 g 0,75 g
Bielkoviny 77,3 g 19,3 g
Soľ 0,5 g 0,13 g

 

Zastúpenie jednotlivých aminokyselín

  Obsah aminokyselín na 100 g čistej bielkoviny
Alanín 3,1 g
Arginín 3,4 g
Asparagová kys. 7 g
Cysteín 0,7 g
Glutamová kys. 20,4 g
Glycín 1,8 g
Histidín 2,8 g
Isoleucín 5 g
Leucín 9,5 g
Lysín 7,8 g
Methionín 2,6 g
Fenylalanín 4,7 g
Prolín 9,7 g
Serin 5 g
Threonín 4,2 g
Tryptofán 1,6 g
Tyrosín 5 g
Valín 6,1 g
Celkom 100,4 g
Esenciálne celkom 47,7 g
 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.