Doprava ZADARMO pri nákupe nad 50€!
Neohodnotené

SHAKER

Ergonomický shaker, ktorý Vám príjemne padne do ruky a pohodlne sa vojde do Vašej tašky alebo kabelky.

Kód: SHA3097
Značka: NUTRIADAPT
€4 / ks €3,33 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.105 kg

Shaker príjemne padne do ruky a pohodlne sa vojde do Vašej tašky alebo kabelky. V priebehu dňa Vám tento shaker vďaka mriežke, ktorá je jeho súčasťou, pomôže ľahko a rýchlo premeniť akúkoľvek sypkú zmes s tekutinou na hladký a bezhrudkový nápoj.

 

Ideálny na cesty i do kancelárie

  • Ergonomický tvar, vďaka ktorému sa dobre drží.
  • Moderný vzhľad.
  • Dokonalé tesnenie. Shaker je uzatvorený bezpečnostným uzáverom so závitom, s ktorým neriskujete, že Vám obsah shakeru niekde neplánovane vytečie.
  • Ľahko umývateľný. Ľahko sa udržuje čistý, je možné ho umývať v umývačke riadu.
  • Ideálna náhrada za elektrický mixér pre prípravu nápojov zo sypkých zmesí. 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.