Doprava ZADARMO pri nákupe nad 50€!
8 hodnotení

THERAPIN - unikátny komplex bylinných extraktov

V THERAPINE sú obsiahnuté látky, ako je napríklad kurkumín.

Obsah balenia: 60 tabliet / 46,8 g

Kód: THR1092
Značka: NUTRIADAPT
€22 / ks €18,33 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky

UNIKÁTNY KOMPLEX EXTRAKTOV Z BYLÍN

  • Vitamíny C a kyselina pantothenová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • Kurkumín napomáha pri kontrole zápalových reakcií.
 
  

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

 Indicky zensen

Indický ženšen

Účinky tohto typu ženšenu, alebo vitánie spavej, hojne využívali už dávni Ajurvédski liečitelia. Preto potom dostal ľudový názov ženšen indický. Okrem toho, že má vplyv na činnosť kardiovaskulárneho systému, je tiež radený medzi tzv. adaptogénne rastliny. Ide tiež o antioxidant. Tiež napomáha k normálnej funkcii dýchacieho systému.

kadidlovnik

Kadidlovník pílovitý

Kadidlovník pílovitý, presnejšie živica získaná zo stromu zvaného boswelia. Kadidlovník prispieva k normálnemu stavu kĺbov.

kurkuma

Kurkuma dlhá

Účinky kurkumy čiže šafranu indického boli využívané už v začiatkoch ajurvédy, najstaršej celostnej medicíny na svete. Prispieva okrem iného tiež k posilneniu imunity, trávenia a normálnej činnosti pečene. 
 
 
 
 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

kadidlovník pílovitý (Boswelia serrata) extrakt 33,3 %, maltodextrín, indický ženšen (Withania somnifera) extrakt 11 %, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, kurkuma dlhá (Curcuma longa) extrakt 6,7 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B5 (D-kalcium panthotenát), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Obsah tabliet  
1tableta/2 tablety   
%*
Kadidlovník pílovitý (Boswelia serrata) extrakt   300/600 mg -
Indický ženšen (Withania somnifera) extrakt 100/200 mg  -
Kurkuma dlhá (Curcuma longa) extrakt 60/120 mg -
Vitamín C 20/40 mg 25/50 mg
Kyselina pantothenová 20/40 mg 333/666 mg

*referenčná výživová hodnota (RVH) / - nie je stanovená

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

1–2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

60 tabliet / 46,8 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.