Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

Metabolic Booster - naštartovanie metabolizmu

Rozhýbte svoj metabolizmus kedykoľvek!

Vyskúšajte náš 14-denný nutričný režim pre okamžité zastavenie naberania tukov. Podporte ich spaľovanie a celkové naštartovanie metabolizmu. 

kJ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Kód: MTB5000 MTB6000 MTBV6000 MTB7000 MTB8000 Zvoľte variant
Značka: NUTRIADAPT
€44,91 –20 % €35,75 / ks €32,50 bez DPH
Kategória: Služby
metabolic booster
Akcia
€44,91 –20 %

Metabolic booster

predstavuje 14-denný stravovací režim k naštartovaniu metabolizmu, zastaveniu priberania a podpore spaľovania tukov. Je ideálnym prvým krokom k začiatku chudnutia. Stravovací režim je zostavený z bežne dostupných potravín, ktoré sú nutrične bohaté. Získate aj jedinečný nákupný zoznam na každý týždeň. Garantovaný výsledok 2 kg za týždeň dole, pri vhodne zvolenej kalorickej hodnote. 

Varianty:

  • 5000 kJ
  • 6000 kJ
  • 6000 kJ VEGE
  • 7000 kJ
  • 8000 kJ

14-denný stravovací režim je kupujúcemu zaslaný v elektronickej forme e-mailom. Zaslaniu predchádza individuálna telefonická konzultácia s výživovým špecialistom, ktorý potvrdí alebo upraví vami zadanú kalorickú hodnotu. Režim nie je personalizovaný a je vhodný pre ľudí bez intolerancií, alergií a iných tráviacich problémov.

 

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.