Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

HOT ATTACK DUOPACK - spaľovač tukov

Spaľovač tukov

Veľmi účinná kombinácia extraktov zo škorice, zázvoru, papriky a čierneho korenia. HOT ATTACK obsahuje extrakt zo škoricovníka, ktorý sa podieľa na udržiavaní stabilnej hladiny krvného cukru.

Balenie: 2 x 60g

Kód: HAD1923
Značka: NUTRIADAPT
€56 / sada €46,67 bez DPH
Kategória: BURN
hot attack
Akcia

KOMBINÁCIA RASTLINNÝCH EXTRAKTOV VHODNÝCH PRI REDUKCII HMOTNOSTI

  • Extrakt z papriky s kapsaicínom prispieva k zvyšovaniu termogenézy a tým dochádza k zvýšeniu pokojového energetického výdaja.
  • Extrakt z kôry škoricovníka napomáha udržaniu normálnej hladiny krvného cukru.
  • Škoricovník pomáha optimalizovať hladinu cholesterolu.
  • Zázvor sa podieľa na udržaní vitality.
  • Čierne korenie pozitívne ovplyvňuje trávenie.
  • Ľahké užívanie vo forme tabliet.

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

zazvor

Zázvor

Podieľa sa na kontrole telesnej hmotnosti, činnosti tráviacej sústavy a udržaní vitality.

paprika

Paprika

Extrakt z papriky podporuje kontrolu telesnej hmotnosti.

pepr

Čierne korenie

Užívanie extraktu z čierneho korenia podporuje trávenie a telesnú hmotnosť.
 
 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

plnidlo: mikrokryštalická celulóza, sorbitol, extrakt z koreňa zázvoru 15,5 % (Zingiber officinale), extrakt z kôry škoricovníka 5,5 % (Cinnamomum zeylanicum), extrakt z plodu papriky 6 % (Capsicum annum), protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) 0,5 %.

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTOK

v 1 tablete

v dennej dávke (2 tablety)

Extrakt z kôry škoricovníka (Cinnamomum zeylanicum)

55 mg

110 mg

Extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale)

155 mg

310 mg

Extrakt z plodu papriky (Capsicum annuum)

60 mg

120 mg

Extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum), 95 % piperínu

5 mg

10 mg

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

Pre dospelých maximálne 2 tablety denne – najlepšie po jedle zapiť dostatočným množstvom vody.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti do 10 rokov. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným svetlom.

 

HMOTNOSŤ

2 x 60 tabliet / 2 x 60 g DUOPACK

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.