Doprava ZADARMO !
2 hodnotenia

TRICARDIO - starostlivosť o vaše srdce

Starostlivosť o kardiovaskulárny systém

Inovovaná receptúra najpredávanejšieho doplnku stravy Sunkins pre starostlivosť o kardiovaskulárny systém. TRICARDIO je inovovaný produkt najnovšej generácie pre udržanie normálnej funkcie kardiovaskulárneho systému. Produkt obsahuje unikátnu kombináciu bylín, vitamínov B2, B6, B12, kyseliny listovej, horčíka, draslíka, resveratrolu a gypenozidov. Predstavuje jedinečnú formulu mikronutrientov a bylín na podporu správnej činnosti srdca a cievneho systému.

Obsah balenia30,6 g/30 tabliet

 

Kód: TRI1108
Značka: NUTRIADAPT
€28,50 / ks €23,75 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.047 kg
nutriadapt tricardio
Tip

UNIKÁTNY KOMPLEX BYLÍN, VITAMÍNOV a MINERÁLNYCH LÁTOK PRE VAŠE SRDCE A CIEVY

  • Unikátna kombinácia vitamínov B2, B6, B12, kyseliny listovej, horčíka, draslíka, resveratrolu, gypenosidov a účinných bylinných extraktov.
  • Resveratrol sa podieľa na normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému.
  • Vinič napomáha normálnej činnosti cievnej sústavy a činnosti srdca.
  • Škoricovník cejlónsky napomáha normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a normálnej hladine cukru v krvi a cholesterolu.
  • Riboflavín (vitamín B2) a vitamín B6 prispievajú k udržaniu normálnych červených krviniek.
  • Vitamín B6 a B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
 
 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

 hrozny

Červené hrozno

Červené hrozno je bohaté na obsah resveratrolu, čo je látka patriaca medzi polyfenoly. Resveratrol napomáha normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému.

skorice

Škoricovník cejlónsky

Kôra tropických škoricovníkov má okrem skvelej vône rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Napomáha normálnej hladine krvného cukru - udržiavanie optimálnej hladiny krvného cukru je veľmi dôležité. Pozitívne účinky má aj na kardiovaskulárny systém, pretože sa podieľa na jeho normálnej funkcii.
 

 

ZLOŽENIE:

Chlorid draselný, stabilizátor: sorbitol, aquamin Mg TG (hydroxid horečnatý), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z hroznových zrniečok 4,9 % (Vitis vinifera), extrakt z hroznových šupiek 4,9 % (Vitis vinifera), extrakt zo škoricovníka cejlónskeho (Cinnamonum ceylanicum) 2,9 %, extrakt zo ženšenu päťlistého (Gymnostemma pentaphylum) 1,9 %, vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín – hydrochlorid), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, vitamín B2 (riboflavín), kyselina pteroylmonoglutamová.

Denná dávka (1 tableta) obsahuje:  mg/µg  %*
Horčík 56,25 mg 15 %
Extrakt z hroznových zrniečok 50 mg  -
Extrakt z hroznových šupiek, 50 % resveratolu 50 mg -
Extrkt zo ženšenu päťlistého (Gymnostemma pentaphylum) 20 mg -
Extrakt zo škoricovníka cejlónského (Gymnostemma pentaphylum)  30 mg -
Vitamín B2 4,2 mg 300 %
Vitamín B6  8,4 mg  600 %
Vitamín B12 15 μg 600 %
Kyselina listová 800 μg 400 %

*referenčná výživová hodnota (RVH) / - nie je stanovená

JEDNODUCHÉ POUŽITIE:

1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

TIP

Odporúčame zvoliť si dobu, ktorá vám najlepšie vyhovuje (ráno, po obede, večer) a užívať doplnok pravidelne v túto dobu. Budete tak mať istotu, že na TRICARDIO nezabudnete.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

30,6 g

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.