Doprava ZADARMO !
3 hodnotenia

OMEGA 3 PREMIUM FORTE PLUS s koenzýmom Q 10

Výživový doplnok Omega 3 Premium s koenzýmom Q 10

Unikátna kombinácia štyroch látok - protizápalových omega-3 mastných kyselín, koenzýmu Q10, vitamínu D3 a astaxantínu (najsilnejšieho antioxidantu na svete). Výživový doplnok pre správnu funkciu imunitného systému, srdca, ciev, mozgu a zraku.

 

Kód: OPF1056
Značka: NUTRIADAPT
€26 / ks €21,67 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.069 kg
306 56qse 2087020591
Tip

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA 4 ZLOŽIEK PRE PODPORU KARDIOVASKULÁRNEHO A NERVOVÉHO SYSTÉMU

  • Podporuje správne fungovanie srdca, ciev, zraku a mozgu.
  • Dopĺňa chýbajúce a zároveň pomáha vyrovnávať pomer medzi omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami v organizme.
  • Dopĺňa koenzým Q10 pri jeho zvýšenej potrebe.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

rybi-olej-2

Rybí olej

Pochádza z rýb zo studených morských vôd. Tieto ryby sú obzvlášť bohaté na nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, predovšetkým kyselinu dokosahexaenovú (DHA) a eikosapentaenovú (EPA). EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca a  udržaniu normálneho tlaku. DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu, stavu zraku a hladiny triglyceridov v krvi.

imagetools1

Koenzým Q10

Je nezastupiteľný na získavanie energie v bunkách. Jeho užívanie je vhodné po fyzickom aj psychickom výkone, po chorobe či pri únave. Koenzým Q10 zlepší energetický obrat organizmu, chráni bunky pred poškodením, voľnými radikálmi a predčasným starnutím. Je odporúčané užívať ho pri liečbe statínmi (lieky na zníženie cholesterolu), ktoré blokujú jeho prirodzenú tvorbu.

 Vitamin_D___AdobeStock_298592631__02

Vitamín D

Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, svalov, kostí a zubov.

 Snímka

Astaxanthin

Je považovaný za najsilnejší antioxidant na svete, má široké spektrum vedecky potvrdených účinkov. Získava sa zo sladkovodnej riasy Haematococus pluvialis, vďaka ktorému prečkáva nepriaznivé podmienky a ubráni sa poškodeniu. 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Rybí olej s omega-3 nenasýtenými mastnými kyselinami, obal kapsule (hovädzia želatína, zvlhčujúca látka: glycerol, čistená voda, farbivo: amoniak-sulfitový karamel), koenzým Q10, oleoresin bohatý na astaxantín z rias Haematococcus pluvialis, emulgátor: sójový lecitín, vitamín D₃ cholecalciferol.

Denná dávka obsahuje:  1 kapsula mg   RVH* 
Rybí olej 1 000 mg -
z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min. 400 mg -
z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) min. 300 mg -
Koenzým Q10 25 mg -
Vitamín D3 6,25 µg 125 %
Oleoresin s 10% obsahom astaxantínu 20 mg -

 * Referenčná výživová hodnota / - nie je stanovené

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom vody. Užívajte najlepšie po jedle. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 

UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Doplnok nie je určený pre deti do 14 rokov. Chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením. Skladujte a uchovávajte v suchu a mimo dosahu detí. Ak užívate akékoľvek lieky, obzvlášť na riedenie krvi, alebo výživové doplnky, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto doplnku so svojím lekárom.

HMOTNOSŤ

30 kapsúl / 43,5 g 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.