Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

BODY SHAPE TEA - čaj na chudnutie CESTOVNÉ BALENIE

ČAJ NA CHUDNUTIE - 1 porcia

BODY SHAPE TEA je sladený palatinózou. Ide o unikátny nápoj so zložením navrhnutým pre spaľovanie tukov a ľahšie dodržiavanie pitného režimu. Na jeho jemnú chuť sa budete tešiť každé ráno. Medzi účinné látky patrí L-karnitín a rad rastlinných extraktov, ako napríklad z Yerba mate, guarany a zázvoru.

Expirácia: 5/2024

 

Kód: BST1294
Značka: NUTRIADAPT
€1,50 / ks €1,25 bez DPH
Kategória: BURN
Hmotnosť: 0.003 kg

UNIKÁTNY NÁPOJ S BYLINNÝMI EXTRAKTMI A BEZ UMELÝCH FARBÍV

  • Jedinečné zloženie: výborne ladiaca kombinácia bylinných extraktov (Camellia sinensis, Ilex paraguariensis, Paullinia cupana, Zingiber officinale), L-karnitínu a brusnicovej chuti navodí pocit energie a osvieženia.
  • Neobsahuje žiadne umelé sladidlá, farbivá ani arómy.
  • Výborný pomocník pre dodržiavanie pitného režimu.
  • Má priaznivý vplyv na kontrolu telesnej hmotnosti a metabolizmus tukov.
  • Napomáha potlačiť duševnú a telesnú únavu.
  • Je výborný horúci aj studený.
  • Obsahuje palatinózu a je vhodný aj pre diabetikov.
  • Má jemnú lahodnú chuť pre každodenné osvieženie.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

zazvor

Zázvor

Hľuza rovnomennej rastliny sa bežne využíva v ľudovom liečiteľstve predovšetkým v ázijských krajinách. Medzi najvýznamnejšie pozitívne účinky patrí napríklad udržiavanie normálnej hladiny krvného cukru či podpora normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Najznámejšia je jeho podpora prirodzenej obranyschopnosti organizmu a napomáhanie trávenia. 

guarana-2

Guarana

Hlavnou zložkou je kofeín, ktorého je tu až štyrikrát viac, než v kávových zrnách. Rozdiel medzi kofeínom obsiahnutým v káve a v guarane je v chemickej väzbe a v spôsobe uvoľňovania do organizmu, ktoré je v prípade guarany výrazne pomalšie. Guarana má tiež priaznivý vplyv na metabolizmus lipidov a pomáha s kontrolou telesnej hmotnosti.

yerba

Yerba maté

Obsahuje kofeín. Dokáže oddialiť únavu a to ako telesnú, tak i duševnú. Napomáha s kontrolou telesnej hmotnosti a má priaznivý vplyv na metabolizmus tukov.
 
 
 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Palatinóza (izomaltulóza*), prírodné arómy, čajový extrakt (Camellia sinensis) 7,5 %, L-karnitín tartrát 5 %, inulín (vláknina z koreňa čakanky), farbivo: karamel, extrakt z yerba maté (Ilex paraguariensis) 1 %, extrakt z guarany (Paullinia cupana) 1 %, extrakt zo zázvoru (Zingiber officinale) 0,5 %, regulátor kyslosti: kyselina jablčná.

*izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy

1 porcia (2 g) obsahuje:

mg

Čajový extrakt (Camellia Sinensis)

150 mg

L-karnitít tartrát

100 mg

Extrakt z yerba maté (Ilex paraguariensis)

20 mg

Extrakt z guarany (Paullinia cupana)

20 mg

Extrakt zo zázvoru (Zingiber officinale)

10 mg

 

NÁVOD NA PRÍPRAVU 

2 g instantnej zmesi vsypte do pohára a zalejte cca 150-200 ml studenej alebo horúcej vody a dobre rozmiešajte. Prípadná usadenina  je prírodného charakteru a nie je závadou.

 

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKOVANIE

Max. 5 porcií denne pripravených podľa návodu na prípravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Po každom použití dózu dobre uzavrite. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

2 g / 1 porcia

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.