Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

THERAPIN FORTE - unikátny komplex bylinných extraktov

Synergická kombinácia protizápalových bylín a prírodných imunostimulačných látok, ktoré pomôžu dostať pod kontrolu infekčné respiračné ochorenia aj neinfekčné zápaly. 

Kód: TRF1663
Značka: NUTRIADAPT
€27,90 / ks €23,25 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.08 kg

PROTIZÁPALOVÝ ÚČINOK A PODPORA IMUNITY

  • Protizápalové účinky
  • Posilnenie imunity a prevencia ochorení
  • Pôsobí podporne pri bakteriálnych aj vírusových infekciách, mierni príznaky, znižuje dĺžku ochorenia a prispieva k rýchlejšiemu zotaveniu
  • Pôsobí proti chronickému zápalu (obezita, diabetes, KVO)
  • Pomáha pri ochorení pohybového aparátu - tlmí bolesť a zápal

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

materska kasicka

Materská kašička

Materská kašička je známa v použití v kozmetike. Svoje miesto má ale rovnako aj v doplnkoch stravy. Ide totiž o vysoko cenený včelí produkt.

kolostrum

Kolostrum

Kolostrum je mledzivo, ktoré je súčasťou materského mlieka a vytvára sa v prsných žľazách cicavcov v prvých hodinách po pôrode. Pre cicavcov má veľký význam.

reishi

Reishi

Leskokôrka lesklá (reishi) patrí medzi tzv. medicinálne huby. Posilňuje imunitný systém, pomáha proti infekciám, pľúcnym ochoreniam a znižuje stres.
 
 
  

ZLOŽENIE

Maltodextrín, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, rastlinné extrakty z kadidlovníka pílovitého (Boswelia serrata), vitánie snodárnej (Withania somnifera), kurkumy dlhej (Curcuma longa), čierneho korenia (Piper nigrum), kolostrum odtučnené, lyofilizovaná materská kašička, extrakt z Ganoderma lucidum, D-pantothenát vápenatý (vit. B5), kyselina L-askorbová (vit. C), protihrudkujúce látky: stearan horečnatý a talk.

 

ÚČINNÉ LÁTKY 2 tablety
Kolostrum odtučnené 120 mg
Materská kašička lyofilizovaná   40 mg
EXTRAKTY 2 tablety
kadidlovník pílovitý (Boswelia serrata) s obsahom 65% boswelových kyselín 200 mg
vitánia snodárna (Ashvagandha, Withania somnifera) / indický ženšen 200 mg
leskokôrka lesklá (reishi, Ganoderma lucidum) 40 mg
čierne korenie (Piper nigrum) 4 mg
kurkuma dlhá (Curcuma longa) s obsahom 95 % kurkuminoidov 120 mg
Vitamín B5 40 mg
Vitamín C 40 mg

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

6× 10 tabliet v blistroch

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.