Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz v hodnote:

  • 10 €
  • 20 €
  • 50 €
  • 100€
Hodnota
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Kód: DPH0010 DPH0020 DPH0050 DPH0100 Zvoľte variant
Značka: NUTRIADAPT
€10 / ks €20 / ks €50 / ks €100 / ks od €10 / ks €8,33 bez DPH €16,67 bez DPH €41,67 bez DPH €83,33 bez DPH od €8,33 bez DPH
Kategória: Darčekové poukazy
voucher eshop xmas
Novinka Tip

Obdarujte svojich blízkych s NUTRIADAPT!


S darčekovým poukazom od NUTRIADAPT sa trafíte vždy. Darovanie Vás bude baviť!

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.