Doprava ZADARMO !
3 hodnotenia

LYMPH CARE - prípravok na detoxikáciu

Prípravok na detoxikáciu

Unikátna kombinácia bylín zahŕňajúca prasličku roľnú (Equisetum arvense), žihľavu dvojdomú (Urtica dioica), lipkavec obyčajný (Galium aparine) a pagaštan konský (Aesculus hippocastanum). Obsiahnutý horčík sa podieľa na udržaní elektrolytickej rovnováhy a znížení miery únavy a vyčerpania.

 

Kód: LYM1115
Značka: NUTRIADAPT
€41,30 / ks €34,42 bez DPH
Kategória: PURE
Hmotnosť: 0.165 kg

LYMFATICKÝ SYSTÉM SI ZASLÚŽI STAROSTLIVOSŤ

  • Lipkavec obyčajný (Galium aparine) podporuje normálnu činnosť lymfatického systému.
  • Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) napomáha k normálnej činnosti cievnej sústavy.
  • Chlorella podporuje prirodzenú obranyschopnosť.
  • Praslička roľná (Equisetum arvense) napomáha k normálnej funkcii močovej sústavy.
  • Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárnej sústavy.
  • Horčík prispieva k elektrolytickej rovnováhe.
  • Napriek tomu, že LYMPH CARE obsahuje zelený jačmeň, ktorý mnohým užívateľom znepríjemňuje užívanie svojou nepríjemnou chuťou, tento doplnok stravy sa nevyznačuje žiadnou špecifickou chuťou a je ho teda možné konzumovať kedykoľvek.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

mlady_jecmen

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň je jednou z potravín, ktoré sa niekedy tiež nazývajú ako superpotraviny.

preslicka

Praslička roľná

Praslička podporuje normálnu funkciu močovej sústavy a vylučovania. Pomáha udržiavať v norme aj stav pokožky, vlasov a nechtov.

chlorela

Chlorella

Chlorella je antioxidant a podporuje normálnu činnosť pečene.
 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Draslík (chlorid draselný), maltodextrín, horčík (hydroxid horečnatý),extrakt z jačmeňa siateho 9,4 % (Hordeum vulgare), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z chlorely 2,8 % (Chlorela spp.), extrakt z prasličky roľnej 2,8 (Equisetum arvense), extrakt z pŕhľavy dvojdomej 2,8 % (Urtica dioica), extrakt z fazule záhradnej 1,9 % (Phaseolus vulgaris), extrakt z brezy previsnutej 1,9 % (Betula pendula), extrakt z lipkavca obyčajného 1,9 % (Galium aparine), extrakt z pagaštana konského 1,9 % (Aesculus hippocastanum), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

2 tablety obsahujú: 4 tablety / 6 tabliet %*
Zelený jačmeň (Hordeum vulgare) 400 / 600 mg -
Chlorela 120 / 180 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 120 / 180 mg -
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 120 / 180 mg -
Lipkavec obyčajný (Galium aparine) extrakt 80 / 120 mg -
Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) extrakt 80 / 120 mg -
Horčík 225 / 337,5 mg 60 / 90

* referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovená

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

4–6 tabliet denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

110 tabliet / 116,6 g

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.