Doprava ZADARMO !
Neohodnotené

60 dní k novej postave - Kolektív autorov časopisu Fit štýl

Objavte jedinečný program na dosiahnutie zdravšieho a štíhlejšieho tela v akomkoľvek veku. Každý z nás môže byť krásny, vždy svojím spôsobom a to je super. Ak dovolíte, táto kniha vám pomôže v "akceptovaní svojho tela" na ceste k želanému výsledku.

Kód: KOP9010
€19,90 –21 % €15,72 / ks €14,29 bez DPH
Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.8 kg
60 dni knihy 3D 01
Akcia
€19,90 –21 %

Časopis FIT štýl a Kliniky NUTRIADAPT predstavujú knihu zo svojej redakčnej dielne "60 dní k novej postave" program na dosiahnutie zdravšieho a štíhlejšieho tela v akomkoľvek veku. Spoznať čo práve naše telo potrebuje, je niekedy ťažšie akoby sme chceli. Vieme, že za našim úspechom, v zmysle v akom fyzickom stave sa naše telo nachádza, je práve poznať odpovede na to čo naše telo potrebuje a vzťah k sebe samým. Pretože vyzeráme presne tak, ako sa vnímame. Telo je tiež len ďalším poddaným nášho rozumu a nakoniec sa vždy stane takým, ako mu to naša myseľ denno-denne našepkáva.

Slovenské vydavateľstvo ORBIS IN fungujúce od roku 2002 vydáva obľúbené časopisy FIT štýl, MAMA a ja, Adamko, Včielka a Zornička. Spravujú aj webove portály mamaaja.sk a fitastyl.sk. Z jeho dielne vzišli aj odborné knihy ako Psychológia milujúcich rodičov, 60 dní k novej postave, Dojčenské recepty, Od narodenia po 1. rok,  Ako posilniť imunitu, Histamínová intolerancia, Potravinové alergie a Cirkus Romána.