Doprava ZADARMO !
3 hodnotenia

PREBIO BETA GLUKÁN - prebiotická vláknina

Prebiotická vláknina

PREBIO BETA GLUKÁN je prebiotická vláknina s fruktooligosacharidmi. Tento typ vlákniny slúži ako potrava pre prospešné črevné baktérie. Užívanie prebiotickej vlákniny spolu s probiotikami výrazne zvyšuje ich účinok. Táto kombinácia je vhodná pre lepšie trávenie a obnovenie rovnováhy črevného mikrobiómu.

 

 

Kód: PRE2113
Značka: NUTRIADAPT
€15,50 / ks €12,92 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.179 kg

PREBIOTICKÁ VLÁKNINA PRE PODPORU AKTIVITY A RASTU PROSPEŠNÝCH ČREVNÝCH BAKTERIÍ

  • Obsahuje rozpustnú vlákninu, teda tú, ktorá vyživuje črevný mikrobióm
  • Obsahuje viac typov vlákniny, čím sa rozširuje spektrum účinku
  • Obsahuje ovsený beta-glukán
  • Je dobre rozpustná a bez chuti - môžete ju rozmiešať vo vode, džúse alebo čaji

  

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

ZLOŽENIE

Rozpustná kukuričná vláknina, inulín (čakanková vláknina), fruktooligosacharidy (20%), ovsený beta-glukán (5,4%).

1 PORCIA (5 g) OBSAHUJE:  
Rozpustná vláknina celkom 3 g
Ovsený beta-glukán 270 mg

 

DÁVKOVANIE

1 čajovú lyžičku (5 g) vsypte do pohára, zalejte 250ml tekutiny, zamiešajte a vypite.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 3 rokov. Chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením. Skladujte a uchovávajte v suchu a mimo dosahu detí. Po každom použití dózu dobre uzavrite.

 

HMOTNOSŤ

150 g / 30 porcií.

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.