Doprava ZADARMO !
4 hodnotenia

5 CARE prípravok na detoxikáciu 60 tabliet

Prípravok na detoxikáciu 5 orgánov

Unikátna kombinácia bylinných extraktov podporujúcich detoxikačnú funkciu pľúc, kože, pečene, obličiek a čriev. Špeciálne navrhnuté zloženie obsahuje veľmi účinné a pre organizmus prospešné bylinné extrakty. Je to ideálny produkt, s ktorým môžete naštartovať zdravý životný štýl bez prebytočných kilogramov a škodlivých toxínov.

 

Kód: FCA1047
Značka: NUTRIADAPT
€31 / ks €25,83 bez DPH
Kategória: PURE
Hmotnosť: 0.097 kg
nutriadapt-5-care
Tip

 

PRE PODPORU DETOXIKAČNEJ FUNKCIE PĽÚC, KOŽE, PEČENE, OBLIČIEK A ČRIEV

  • Koncentrovaný zdroj účinných látok v bylinných extraktoch.
  • Starostlivo vybrané byliny, ktoré užíva ľudstvo už po celé stáročia.
  • Výtažky z obsiahnutých bylín sa podieľajú na podpore detoxikačnej funkcii pľúc, kože, pečene, obličiek a tiež podporujú trávenie.
  • Divozel veľkokvetý (Verbascum densiflorum) napomáha normálnemu tráveniu.
  • Lipa srdcovitá (Tilia cordata) prispieva k prirodzenej obranyschopnosti imunitného systému.
  • Baza čierna (Sambucus nigra) napomáha čisteniu a vylučovaniu.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

kopriva

Žihľava dvojdomá

Žihľavu dvojdomú zbierali a sušili už naše babičky. Žihľava podporuje vylučovanie vody z organizmu, funkciu obličiek a prirodzenú obranyschopnosť.

preslicka

Praslička roľná

Praslička podporuje normálnu funkciu močovej sústavy a vylučovanie. Pomáha udržiavať v norme aj stav pokožky, vlasov a nechtov.

ostropoestrec

Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky je bylina známa   predovšetkým vďaka obsahu silymarínu, ktorý je významnou účinnou látkou. Podporuje prirodzenú funkciu pečene a prečistenie. Ďalej napomáha správnemu tráveniu a podporuje obranyschopnosť organizmu.

  

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Maltodextrín, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z pŕhľavy dvojmej 10% (Urtica dioica herba), extrakt z púpavy lekárskej 6,7% (Taraxacum officinale Web), extrakt z prasličky roľnej 6,7% (Equisetum arvense L), inulín, extrakt z pestreca mariánskeho 3,3% (Silybum marianum LGAERTN), inulín, extrakt z kurkumy dlhej 3,3% (Curcuma longa), extrakt z divozelu veľkokvetého 3,3% (Verbascum densiflorum Bertol), extrakt z lipy malolistej 3,3% (Tilia cordata Mill.), extrakt z bazy čiernej 3,3% (Sambucus nigra L), extrakt z prvosienky jarnej 3,3% (Primula veris L), protihrudkujúce látky: mastenec, stearan horečnatý, vitamín C (kyselina L-ascorbová), biotín (D-biotín).

2 tablety obsahujú:   %*
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 180 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 120 mg -
Pestrec mariánsky (Silybum marianum), extr. 80% silymarin 60 mg -
Kurkuma dlhá (Curcuma longa), extr. 95% kurkumín 60 mg -
Divozel veľkokvetý (Verbascum densiflorum) extrakt 60 mg -
Prvosienka jarná (Primula veris) extrakt 60 mg -
Vitamín C 40 mg 50
Biotín 0,1 mg 200

 * Referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovené

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Maximálne 2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Výrobca neodporúča prekračovať odporúčanú dennú dávku. 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

60 tabliet / 54 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.