Doprava ZADARMO !
1 hodnotenie

Cvičiace videá na doma

Nebudeme predsa len tak sedieť doma. Aj v malom byte sa dá vypestovať zdravé telo.

obdobie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Kód: CVV5203 CVV5206 CVV5212 Zvoľte variant
Značka: NUTRIADAPT
€66 €132 €264 od €66 –50 % €33 / ks €66 / ks €132 / ks od €33 / ks €27,50 bez DPH €55 bez DPH €110 bez DPH od €27,50 bez DPH
Kategória: Služby
cviciace videa
Akcia Tip
€66 €132 €264 od €66 –50 %

 

SME DOMA A TAK CVIČÍME. MÁ TO ALE HLAVU A PÄTU
V tomto zvláštnom období všetci cvičia doma. "Dnes mi na internete vybehlo asi 15 rôznych stránok, live videí, trénerov, centier, ktoré ponúkajú a tvoria pre nás videá na doma. Zamýšľam sa nad tým, prečo by som mala, respektíve, či vôbec s mojou postavou môžem a chcem cvičiť to isté, čo cvičí Jožo, alebo Klára z vedľajšej ulice."

Nechcem, chcem vedieť, že cvičím to, čo je pripravené na mieru pre môj organizmus. Priamo pre mňa, nie pre masu. 

OBJEDNAJTE SI PLÁN CVIČENIA NA MIERU 

#niesomKlara #aniJozo

Jednoduché riešenie na cvičenie doma - s vlastnou záťažou a bez potreby špeciálnych pomôcok. V pohybe je tiež vždy dôležité zohľadniť individualitu každého človeka - preto máme až 7 úrovní obťiaže, pre začiatočníkov a až super experta. To, čo je pre niekoho zábava, môže pre iného znamenať heroický výkon. Samostatnou kapitolou sú potom obmedzenia pohyblivosti, kedy je napríklad potrebné dávať pozor na boľavé kolená, ktoré vieme zohľadniť tiež.

Prečo zvoliť náš online cvičebný program:

  • rýchlejšie chudnutie v centimetroch
  • online – z pohodlia domova
  • cvičenie s certifikovanou trenérkou
  • 3x týždenne cca 25 minút cvičenia
  • možnosť spustenia na PC, tablete, telefóne i smart TV

Úroveň obtiaže je možné individuálne upravovať. Doporučená úroveň je stanovená na základe vstupného dotazníka, kt. vyplníme spoločne, na diaľku telefonicky.

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.