Doprava ZDARMA od 50€ !

DEEP SLIMMING COFFEE - káva na chudnutie

Tip
Značka: NUTRIADAPT
€47 €39,17 bez DPH
Skladom

Káva na chudnutie

Vďaka obsiahnutému extraktu zo zelenej kávy a chrómu je instantná káva DEEP SLIMMING COFFEE efektívnym doplnkom pri procese chudnutia. Najobľúbenejšia kávová odroda 100% Arabica navyše robí z tohto produktu jedinečný nápoj výnimočnej chuti.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZDRAVŠIA KÁVA PRE URÝCHLENIE CHUDNUTIA (Burn coffee)

  • Chróm podporuje metabolizmus MAKROŽIVÍN - tukov, sacharidov a bielkovín.
  • Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy.
  • Obsahuje inulín, ktorý vytvára krémovú chuť a funguje ako prebiotikum.
  • Bez umelých sladidiel.

 LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

Zelená káva

Pri zelenej káve nejde o špeciálny druh kávy, ale o bežné kávové zrná, ktorá neprešli pražením. Proces praženia môže meniť niektoré látky v kávových zrnách, alebo ich úplne zničiť. Veľmi zaujímavá je kyselina chlorogenová, ktorá je v kávových zrnách obsiahnutá vo vysokom množstve.

Chróm

Chróm je obľúbeným doplnkom stravy pri diétach. Preukázané sú jeho schopnosti prispievať k normálnemu metabolizmu makroživín a prispievať k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Najvhodnejšia forma chrómu, v ktorej je najlepšie vstrebateľný a stačí ho tým pádom menej, je chróm viazaný v organických komplexoch. DEEP SLIMMING COFFEE práve taký komplex obsahuje.

100% mletá káva Arabica

Káva druhu Arabica je považovaná za najkvalitnejšiu bežne dostupnú kávu. Chuť kávy Arabica je jemná a napriek tomu výrazne aromatická. Hlavnou účinnou látkou kávy je alkaloid kofeín. Druh kávy Arabica obsahuje menej kofeínu ako Robusta, a preto býva vhodnejšia pre osoby citlivé na kofeín. Medzi pozitívne účinky kofeínu, pri maximálnej odporúčanej konzumácii 2-3 šálky za deň, patrí podpora zlepšenie sústredenia.

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
Instantná káva (49 %); inulín (vláknina z koreňa čakanky); prírodná aróma; extrakt zo zelenej kávy (obsahuje 45 % kyseliny chlorogenovej) 3,3 %; Lalmin® Cr2000 (0,2 %) (inaktívne kvasnice, chlorid chromitý). 
Doplnok stravy s extraktom zo zelenej kávy a chrómom. Instantná zmes v prášku na prípravu nápoja.

1 PORCIA (3g) OBSAHUJE

 

Zelená káva extr. 45% kys.chlorogenovej

100 mg

Chróm

10 μg (25% RHP*)

 RVH* – referenčná výživová hodnota

JEDNODUCHÉ POUŽITIE
Pite 1-3 x denne. Max. tri porcie denne. 3 g instantnej zmesi vsypte do šálky a zalejte cca 100 až 150 ml horúcej vody a zamiešajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Po každom použití dózu dobre uzavrite. Skladujte a uchovávajte v suchu. Chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ
180 g / 60 porcií

Dodatočné parametre

Kategória: Vyživové doplnky
Hmotnosť: 0.18 kg