Doprava ZDARMA od 50€ !

TRICARDIO - starostlivosť o vaše srdce

Tip
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€22 €18,33 bez DPH
Skladom

Starostlivosť o kardiovaskulárny systém

Inovovaná receptúra najpredávanejšieho doplnku stravy Sunkins pre starostlivosť o kardiovaskulárny systém. TRICARDIO je inovovaný produkt najnovšej generácie pre udržanie normálnej funkcie kardiovaskulárneho systému. Produkt obsahuje unikátnu kombináciu bylín, vitamínov B2, B6, B12, kyseliny listovej, horčíka, draslíka, resveratrolu a gypenozidov. Predstavuje jedinečnú formulu mikronutrientov a bylín na podporu správnej činnosti srdca a cievneho systému.

Obsah balenia30,6 g/30 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY KOMPLEX BYLÍN, VITAMÍNOV a MINERÁLNYCH LÁTOK PRE VAŠE SRDCE A CIEVY

  • Unikátna kombinácia vitamínov B2, B6, B12, kyseliny listovej, horčíka, draslíka, resveratrolu, gypenosidov a účinných bylinných extraktov.
  • Resveratrol sa podieľa na normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému.
  • Vinič napomáha normálnej činnosti cievnej sústavy a činnosti srdca.
  • Škoricovník cejlónsky napomáha normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a normálnej hladine cukru v krvi a cholesterolu.
  • Riboflavín (vitamín B2) a vitamín B6 prispievajú k udržaniu normálnych červených krviniek.
  • Vitamín B6 a B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
 
 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

 

Červené hrozno

Červené hrozno je bohaté na obsah resveratrolu, čo je látka patriaca medzi polyfenoly. Resveratrol napomáha normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému.

Horčík

Horčík sa podieľa na rade enzymatických reakcií v ľudskom tele. Prispieva k normálnej činnosti svalov, kam zaraďujeme aj srdce. Ďalej prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a elektrolytickej rovnováhe.

Škoricovník cejlónsky

Kôra tropických škoricovníkov má okrem skvelej vône rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Napomáha normálnej hladine krvného cukru - udržiavanie optimálnej hladiny krvného cukru je veľmi dôležité. Pozitívne účinky má aj na kardiovaskulárny systém, pretože sa podieľa na jeho normálnej funkcii.
 

 

ZLOŽENIE:

chlorid draselný, stabilizátor: sorbitol, aquamin Mg TG (hydroxid horečnatý), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z hroznových zrniečok 4,9 %, extrakt z hroznových šupiek 4,9 %, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý, ženšen päťlistý (Gymnostemma pentaphylum) extrakt 1,9 %, škoricovník cejlónsky (Cinnamonum ceylanicum) extrakt 1,9 %, extrakt silice škoricovníka (Cinnamonum ceylanicum) 1 %, vitamín B6 (pyridoxín – hydrochlorid), vitamín B2 (ribofl avín), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová.

Denná dávka (1 tableta) obsahuje:  mg/µg  %*
Horčík 56,25 mg 15 %
Extrakt z hroznových zrniečok, 95 % proanthokyanidy 50 mg  -
Extrakt z hroznových šupiek, 50 % resveratolu 50 mg -
Ženšen päťlistý (Gymnostemma pentaphylum) 20 mg -
Škoricovník cejlónsky (Gymnostemma pentaphylum) extrakt 20 mg -
Vitamín B2 4,2 mg 300 %
Vitamín B6  8,4 mg  600 %
Vitamín B12 15 μg 600 %
Kyselina listová 800 μg 400 %

*referenčná výživová hodnota (RVH) / - nie je stanovená

JEDNODUCHÉ POUŽITIE:

1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

TIP

Odporúčame zvoliť si dobu, ktorá vám najlepšie vyhovuje (ráno, po obede, večer) a užívať doplnok pravidelne v túto dobu. Budete tak mať istotu, že na TRICARDIO nezabudnete.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

30,6 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.