Doprava ZADARMO !
3 hodnotenia

ENZYMIX - enzýmy pod kontrolou

Enzýmy pod kontrolou

Enzymix je vynikajúci doplnok stravy, ktorý obsahuje unikátnu zmes tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a vstrebávanie živín z potravy. Tento produkt obsahuje enzýmy, ktoré pomáhajú rozložiť bielkoviny, sacharidy a tuky v potrave, čo zlepšuje trávenie a podporuje optimálne vstrebávanie živín. Enzymix je ideálny pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením, nezdravý životný štýl alebo chcú zlepšiť svoje celkové tráviace zdravie. Tento produkt neobsahuje žiadne umelé farbivá, prídavné látky ani konzervanty a je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Objednajte si Enzymix ešte dnes a zažite jeho pozitívny vplyv na vaše trávenie a celkové zdravie.

Kód: ENZ1085
Značka: NUTRIADAPT
€34 / ks €28,33 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.05 kg
nutriadapt enzymix
Tip

PODPORA ORGANIZMU NA BÁZE ENZÝMOVÉHO MIXU

  • Zinok sa podieľa na normálnej funkcii imunitného systému a normálnom metabolizme makroživín (sacharidov, bielkovín a tukov).
  • Odporúčame používať obzvlášť po zranení alebo po operáciách.

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

bromelain

Bromelaín a papaín

Bromelaín je enzým nachádzajúci sa v ananáse. Papaín je enzým, ktorý sa získava zo šťavy nezrelých plodov papáje.

laktaza

Laktáza

Laktáza je enzým nachádzajúci sa v tenkom čreve, ktorý štiepi prírodný mliečny cukor laktózu. V prípade, že tento enzým chýba alebo má zníženú účinnosť, dochádza k intolerancii laktózy, zlému tráveniu a páleniu záhy, plynatosti a hnačke alebo k brušným kŕčom.

Zn

Zinok

Dostatočné množstvo zinku sa podieľa na mnohých enzymatických reakciách v tele, a preto je perfektným doplnkom zloženia tohto enzymatického výživového doplnku. Vďaka nemu dôjde k vyššej účinnosti ENZYMIXU.
 
 
 
  

ZLOŽENIE

Enzýmy 78 % (bromelaín, papaín, laktáza, lipáza, proteáza), horečnaté soli kyseliny citrónovej, protihrudkujúce látky (trikremičitan horečnatý Talk, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), maltodextrín, extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense) 1 %, citrát zinočnatý.

OBSAH 2 kapsule
Bromelaín 140 mg
Papaín 140 mg
Laktáza 140 mg
Lipáza 140 mg
Proteáza 140 mg
Praslička roľná extrakt (Equisetum arvense) s obsahom kremíka 7 % (0,6 mg / 2 kapsule) 8,6 mg
Zinok 2,0 mg / 20 %*
Horčík 11,32 mg / 3 %*

* referenčná hodnota príjmu

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

2 kapsule denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

60 kapsúl / 27 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.