Doprava ZADARMO !
25 hodnotení

COLAGEL - kĺbová výživa

Výživa pohybového aparátu

Colagel je prírodný doplnok stravy, ktorý obsahuje kolagénové peptidy a ďalšie látky na zlepšenie zdravia kĺbov, kostí, pokožky a vlasov. Kolagénové peptidy sú ľahko stráviteľné a vstrebateľné bielkoviny, ktoré sú kľúčové pre tvorbu a regeneráciu tkanív v tele.

Colagel obsahuje aj vitamíny C a E, ktoré sú dôležité pre tvorbu kolagénu v tele a ochranu buniek pred oxidatívnym stresom. Tento produkt tiež obsahuje zinok, ktorý podporuje zdravú funkciu imunitného systému a metabolizmu. Colagel je vhodný pre mužov aj ženy, ktorí chcú zlepšiť zdravie svojich kĺbov, kostí, pokožky a vlasov.

Vyskúšajte Colagel a uvidíte rozdiel vo svojom zdraví. Tento produkt podporuje tvorbu a regeneráciu kolagénu v tele a pomáha zlepšovať zdravie kĺbov, kostí, pokožky a vlasov. S Colagelom môžete ľahko dosiahnuť svoje zdravotné ciele a mať zdravšie a krajšie telo.

 

Kód: COL1139
Značka: NUTRIADAPT
€40 / ks €33,33 bez DPH
Kategória: PHARM
Hmotnosť: 0.257 kg
nutriadapt colagel
Tip

KOMPLEXNÁ VÝŽIVA POHYBOVÉHO APARÁTU

  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek. Chondroitín aj vitamín C sú prirodzenou súčasťou chrupavky.
  • Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalov. Napomáha tiež normálnemu stavu kostí a zubov.
  • Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív
  • Horčík a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí.
  • Biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

 

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

 chondro

Chondroitín sulfát
Chondroitín sulfát je zástupcom malej skupiny látok, s ktorými sa môžete stretnúť ako v registrovaných liekoch (voľne predajných i na recept), tak aj vo forme doplnkov stravy. Chondroitín sulfát je najviac zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Ide o polysacharid, ktorý je chemicky radený medzi glykosaminoglykánové. Má silný záporný náboj a tým pomáha osmoticky zadržiavať vodu. Okrem chrupavky sa nachádza aj v ostatných spojivových tkanivách.
 
kolagen
Kolagénny hydrolyzát
Kolagénny hydrolyzát obsahuje vo vode rozpustné kolagénne peptidy, ktoré sú vstrebávané a následne krvou a lymfou transportované do spojivových tkanív.
 
Vápnik
Vápnik má v ľudskom tele veľa funkcií. Najznámejšia je jeho úloha pri výstavbe a prestavbe kostnej hmoty. Popri tom ovplyvňuje v organizme množstvo regulačných pochodov. 
Čertov pazúr - Harpagofyt
Extrakt z čertovho pazúra pôsobí priaznivo pri bolestiach kĺbov a pri ich zápale (artritída). Uľaví vám pri príznakoch dny a jeho používanie sa osvedčilo aj v zmierňovaní prejavov reumatizmu.

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

Kolagénny hydrolyzát I., III. typu, mliečnan /glukonan vápenatý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z harpagofytu ležatého (Harpagophytum Procumbens), horečnaté soli kyseliny citrónovej, chondroitín sulfát, prírodná aróma, hydrogénuhličitan sodný, L-leucín, kolagénový hydrolyzát II. typu, farbivá, karotény, extrakt z červenej repy (Beta vulgaris), sladidlo: sukralóza, kyselina L-askorbová, cholekalciferol, hyaluronát sodný, citran zinočnatý, glukonan mangánatý, D-biotín..

 

1 VRECÚŠKO OBSAHUJE   %*
Kolagénny hydrolyzát I., III. typu 3 500 mg -
Kolagénny hydrolyzát II. typu 20 mg -
Extrakt z harpagofytu ležatého 100 mg -
Chondroitín sulfát 280 mg -
Vápnik 120 mg 15
Horčík 56,25 mg 15
Vitamín C 80 mg 100
Hyaluronát sodný 5 mg
Zinok 1,5 mg 15
Mangán 0,3 mg 15
Vitamín D3 5 μg 100

* referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovená

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 
1 vrecúško denne. V prípade zvýšenej záťaže pohybového aparátu 2× denne 1 vrecúško. Obsah vrecúška nasypte do suchého pohára a zalejte 250–300 ml studenej vody. Zamiešajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 

ODPORÚČANIE
Používať ako kúru minimálne 2-3 mesiace, ideálne 2-3x ročne. Začatú kúru neprerušovať. Možno užívať trvalo.

 
UPOZORNENIE
Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 
HMOTNOSŤ
30 vrecúšok / 195 g

 
 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.