Doprava ZADARMO !
17 hodnotení

BELLY CARE - prípravok na detoxikáciu

Prípravok na detoxikáciu

Komplexný produkt, ktorý obsahuje byliny (žihľava, praslička, pestrec) a zelené zložky (ovos, zelenina) s vysokým obsahom vlákniny. Dôležitou súčasťou prípravku je tiež bromelaín. Ide o enzým získavaný zo stopiek čerstvých ananásov. BELLY CARE podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu. Zmes obsiahnutých látok robí z produktu unikátny prostriedok vhodný pri redukcii hmotnosti.

Kód: BEC1160
Značka: NUTRIADAPT
€38 / ks €31,67 bez DPH
Kategória: PURE
Hmotnosť: 0.328 kg
316 0ncm2 219185439
Novinka Tip

IDEÁLNE NAŠTARTOVANIE VNÚTORNEJ OČISTY

  • Začnite s vyšším príjmom vlákniny. Obsahuje inulín, dôležitú rozpustnú vlákninu.
  • Vhodný výživový doplnok pre každého, kto nezvláda dlhodobo jesť odporúčané množstvo zeleniny a ovocia denne (600 g).
  • Vďaka pestrému zloženiu účinných látok dodá široké spektrum cenných látok.
  • Vitamín C a B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Biotín prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín.
  • Pestrec mariánsky (Silybum marianum) pomáha normálnemu tráveniu.

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

mlady_jecmen

Zelený ovos

Zelený ovos je jednou z potravín, ktoré sa niekedy tiež nazývajú ako superpotraviny.

bromelain

Bromelaín

Bromelaín je proteolytický enzým, ktorý sa nachádza v ananáse, z ktorého sa tiež získava.

pampeliska

Púpava

Listy a koreň púpavy sú známe pre svoje blahodárne účinky. Púpava podporuje trávenie a normálnu činnosť pečene. Využíva sa aj preto, že podporuje vylučovanie a tým prečistenie tela.
 
 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

inulín, ryžový a hrachový proteín, bylinné extrakty (zelený ovos, ďatelina, púpava (koreň), praslička roľná, žihľava dvojdomá, pestrec mariánsky, lucerna siata, zeleninové extrakty (mrkva, špenát, petržlen, červená repa), ovocné extrakty (banán, ananás, papája), banánová aróma, xanthanová guma, sladidlo: sukralóza, bromelaín, kyselina L-askorbová (vit. C), kyanokobalamín (vit. B12), kyselina pteroylmonoglutamová (kys. listová, vit. B9), D-biotín (vit. B7).).

* z ekologického poľnohospodárstva

 

1 DÁVKA (18 g) OBSAHUJE   %**
Ryžový proteín 2 800 mg -
Hrachový proteín 2 100 mg -
Inulín 6 085 mg -
Mrkva 2 000 mg -
Zelený ovos 2 000 mg -
Červená repa 30 mg -
Petržlen 500 mg -
Špenát  200 mg -
Lucerna 5 mg -
Banán 200 mg -
Púpava lekárska 200 mg -
Papája 150 mg -
Ananás 200 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) 5 mg -
Ďatelina (Trifolium pratense) 500 mg -
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) 5 mg -
Ostropestrec mariánsky (Silybum marianum 5 mg -
Vitamín C 15 mg 18
Vitamín B12 0,5 μg 20
Kyselina listová 400 μg 20
Biotín 10 μg 20

** referenčná výživová hodnota / - nie je stanovené

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

18 g zmesi (1 odmerku) vsypte do shakera. Zalejte 250–300 ml studenej vody (mlieka, rastlinného nápoja) a dobre rozmiešajte. Podávajte kedykoľvek počas dňa.

UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

10 porcií / 180 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.