Doprava ZDARMA od 50€ !

Vstupná konzultácia s nutričným špecialistom NUTRIADAPT

Kód: VDK5209
Tip
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
ZADARMOZADARMO €35,60 –72 %
konzultacia nutriadapt
€35,60 –72 % €9,90 / ks €8,25 bez DPH

Objednajte sa na diagnostiku a vstupnú konzultáciu na vami vybranej pobočke NUTRIADAPT za akčnú cenu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Diagnostika a vstupná konzultácia s nutričným špecialistom NUTRIADAPT trvá 30 - 45 minút a počas tejto doby od nás získate:

  • Komplexnú diagnostiku na certifikovanom telesnom analyzátora TANITA (váha, svaly, voda, tuky, viscerálny tuk, atď.)
  • Zhodnotenie výsledkov diagnostiky nutričným špecialistom
  • Identifikáciu zdravotných problémov, pri ktorých riešení by mohla napomôcť zmena stravovacích návykov
  • Zhodnotenie súčasného jedálnička a upozornenie na najzávažnejšie chyby, ktoré je potrebné riešiť
  • Návrh vhodného programu komplexnej nutričnej typológie pre riešenie špecifických potrieb klienta
  • Konzultácia je nezáväzná a nezaväzuje Vás k žiadnej ďalšej objednávke služieb či produktov NUTRIADAPT

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie