Doprava ZADARMO pri nákupe nad 50€!
Neohodnotené

Vstupná konzultácia s nutričným špecialistom NUTRIADAPT

Objednajte sa na diagnostiku a vstupnú konzultáciu na vami vybranej pobočke NUTRIADAPT za akčnú cenu!

Kód: VDK5209
Značka: NUTRIADAPT
€35,60 –72 % €9,90 / ks €8,25 bez DPH
Kategória: Služby
konzultacia nutriadapt
€35,60 –72 %

Diagnostika a vstupná konzultácia s nutričným špecialistom NUTRIADAPT trvá 30 - 45 minút a počas tejto doby od nás získate:

  • Komplexnú diagnostiku na certifikovanom telesnom analyzátora TANITA (váha, svaly, voda, tuky, viscerálny tuk, atď.)
  • Zhodnotenie výsledkov diagnostiky nutričným špecialistom
  • Identifikáciu zdravotných problémov, pri ktorých riešení by mohla napomôcť zmena stravovacích návykov
  • Zhodnotenie súčasného jedálnička a upozornenie na najzávažnejšie chyby, ktoré je potrebné riešiť
  • Návrh vhodného programu komplexnej nutričnej typológie pre riešenie špecifických potrieb klienta
  • Konzultácia je nezáväzná a nezaväzuje Vás k žiadnej ďalšej objednávke služieb či produktov NUTRIADAPT

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.