Doprava ZADARMO !
1 hodnotenie

Ako posilniť imunitu

Je pravdepodobné, že váš imunitný systém odvádza výbornú prácu pri ochrane vášho zdravia, ale občas zlyhá a choroboplodný zárodok úspešne napadne váš organizmus a vy ochoriete. Je možné do tohto procesu zasiahnuť a posilniť váš imunitný systém? Pomôže, ak zlepšíte svoje stravovacie návyky? Treba cvičiť? Máte užívať určité vitamíny alebo bylinné prípravky? Či urobiť iné zmeny v životnom štýle v nádeji, že vyvoláte takmer dokonalú imunitnú odpoveď?

Kód: KOI9040
€18,50 –14 % €15,73 / ks €14,30 bez DPH
Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.45 kg
imunita 3D
Akcia
€18,50 –14 %

Ako posilniť imunitu + Recepty

Je pravdepodobné, že váš imunitný systém odvádza výbornú prácu pri ochrane vášho zdravia, ale občas zlyhá a choroboplodný zárodok úspešne napadne váš organizmus a vy ochoriete. Je možné do tohto procesu zasiahnuť a posilniť váš imunitný systém? Pomôže, ak zlepšíte svoje stravovacie návyky? Treba cvičiť? Máte užívať určité vitamíny alebo bylinné prípravky? Či urobiť iné zmeny v životnom štýle v nádeji, že vyvoláte takmer dokonalú imunitnú odpoveď?

 

„Pri narodení dostaneme od osudu kocky, to ovplyvniť nevieme, ale akú stavbu z týchto kociek postavíme – to vo veľkej miere závisí len a len od nás.“

MUDr. Martin Lešťan

imunoalergiológ

 

Ako na to, sa dozviete práve v tejto knihe.

„Moje telo, môj chrám“ zvykneme hovorievať s ľahkosťou. Jednoduchá veta s hlbokým významom. Naše telo je skutočne jediným príbytkom, v ktorom musíme denne prebývať, či sa nám to páči alebo nie.

Komfortne sa žije v čistej a funkčnej domácnosti, rovnako komfortne sa žije v zdravom tele. Základom zdravého a funkčného tela je imunitné zdravie. Kniha Ako posilniť imunitu je nielen zdrojom plnohodnotných informácii, ktoré vám prehľadne a jednoducho priblížia ako sa rodí zdravý imunitný systém, ale aj to ako imunitný systém ľudského organizmu funguje, či ako ho podporiť v rôznych fázach života.

Prekvapí aj prehľadne spracovaným 14 dňovým návodom vedúcim k zlepšeniu imunitného zdravia. Doplnený je pestrými a jednoduchými receptami, ktoré bez námahy zvládne pripraviť aj každá začínajúca gazdinka.

Nestrácajte čas a obohaťte svoju knižnicu touto výnimočnou publikáciou hneď. Bude vám užitočným sprievodcom nielen v dnešnej dobe, kedy je spoločnosť ohrozovaná vírusovými ochoreniami o poznanie viac ako inokedy, ale aj počas celého ďalšieho života.

Imunitné zdravie si musíme pestovať systematicky, nielen vtedy, keď  jeho služby akútne potrebujeme. Máte, milí čitatelia, jedinečnú príležitosť zistiť, aké je skutočné tajomstvo zdravej imunity...

Slovenské vydavateľstvo ORBIS IN fungujúce od roku 2002 vydáva obľúbené časopisy FIT štýl, MAMA a ja, Adamko, Včielka a Zornička. Spravujú aj webove portály mamaaja.sk a fitastyl.sk. Z jeho dielne vzišli aj odborné knihy ako Psychológia milujúcich rodičov, 60 dní k novej postave, Dojčenské recepty, Od narodenia po 1. rok,  Ako posilniť imunitu, Histamínová intolerancia, Potravinové alergie a Cirkus Romána.