Doprava ZDARMA od 50€ !

BELLY CARE - prípravok na detoxikáciu

Tip
8 hodnotení
Značka: NUTRIADAPT
€34 €28,33 bez DPH
Skladom

Prípravok na detoxikáciu

Komplexný produkt, ktorý obsahuje byliny (žihľava, praslička, pestrec) a zelené zložky (jačmeň, ovos, zelenina) s vysokým obsahom vlákniny. Dôležitou súčasťou prípravku je tiež bromelaín. Ide o enzým získavaný zo stopiek čerstvých ananásov. BELLY CARE podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu. Zmes obsiahnutých látok robí z produktu unikátny prostriedok vhodný pri redukcii hmotnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

IDEÁLNE NAŠTARTOVANIE VNÚTORNEJ OČISTY

  • Začnite s vyšším príjmom vlákniny. Obsahuje inulín, dôležitú rozpustnú vlákninu.
  • Vhodný doplnok stravy pre každého, kto nezvláda dlhodobo jesť odporúčané množstvo zeleniny a ovocia denne (600 g).
  • Vďaka pestrému zloženiu účinných látok dodá široké spektrum cenných látok.
  • Vitamín C a B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Biotín prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín.
  • Pestrec mariánsky (Silybum marianum) pomáha normálnemu tráveniu.
  • Prípravok môžete konzumovať v kombinácii nielen s vodou, ale tiež napr. s mliekom alebo rastlinným nápojom. 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň je jednou z potravín, ktoré sa niekedy tiež nazývajú ako superpotraviny.

Bromelaín

Bromelaín je proteolytický enzým, ktorý sa nachádza v ananáse, z ktorého sa tiež získava.

Púpava

Listy a koreň púpavy sú známe pre svoje blahodárne účinky. Púpava podporuje trávenie a normálnu činnosť pečene. Využíva sa aj preto, že podporuje vylučovanie a tým prečistenie tela.
 
 

 

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

inulín 35 %, ryžový proteín 17,1 %, hrachový proteín 11 %, mrkva 6,9 %, zelený ovos 5,7 %, zelený jačmeň 4,6 %, petržlen 3,4 %, špenát 3,4 %, lucerna 3,4 %, xantán, brokolica 2,3 %*, púpava 2,3 %, aróma, sladidlo: sukralóza, bromelaín, praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 0,03 %, pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt 0,01 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová, biotín (D-biotín).

* z ekologického poľnohospodárstva

1 DÁVKA (17,5 g) OBSAHUJE   %**
Ryžový proteín 3 000 mg -
Hrachový proteín 2 000 mg -
Inulín 6 181 mg -
Mrkva 1 200 mg -
Zelený ovos – hlavy 1 000 mg -
Zelený jačmeň 800 mg -
Petržlen 600 mg -
Špenát - list 600 mg -
Lucerna - list, vňať 600 mg -
Brokolica BIO 400 mg -
Púpava - koreň, list 400 mg -
Bromelaín 5 mg -
Praslička roľná (Equisetum arvense) extrakt 5 mg -
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) extrakt 5 mg -
Ostropestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt 2 mg -
Vitamín C 15 mg 18
Vitamín B12 0,5 μg 20
Kyselina listová 400 μg 200
Biotín 10 μg 20

** referenčná hodnota príjmu / - nie je stanovené

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

17,5 g zmesi (1 odmerku) vsypte do shakera. Zalejte 250–300 ml studenej vody (mlieka, rastlinného nápoja) a dobre rozmiešajte. Vzhľadom k zasycujícím vlastnostiam, ktoré BELLY CARE má, ho môžete užívať kedykoľvek počas dňa ako desiatu alebo neskôr ako druhú ľahšiu večeru.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKOVANIE 

1 dávka (17,5 g) denne v čase desiaty alebo ako druhá večera. Riaďte sa pokynmi výživového špecialistu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ

14 porcií / 245 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.