Doprava ZADARMO !
11 hodnotení

PROBIO FORTE 20*12*2 - sila probiotík

Probio Forte 20*12*2 je vynikajúci probiotický doplnok stravy, ktorý obsahuje 20 mld. priateľských baktérií v dennej dávke. Tento produkt pomáha udržiavať zdravé trávenie a zlepšuje imunitný systém. Každá kapsula Probio Forte obsahuje 12 kmeňov baktérií, ktoré podporujú zdravie čriev a zlepšujú trávenie. Tento produkt je ideálny pre každého, kto má problémy s trávením, časté ochorenia alebo chce zlepšiť svoje celkové zdravie. Probio Forte 20*12*2 je vhodný pre vegetariánov a vegánov, neobsahuje žiadne prídavné látky a jeho vysoká kvalita je zaručená. Objednajte si Probio Forte 20122 ešte dnes a zažite jeho pozitívny vplyv na váš tráviaci systém a celkové zdravie.

Obsah balenia28,8 g / 60 kapsúl

 

 
Kód: PRF1151
Značka: NUTRIADAPT
€34,90 / ks €29,08 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.05 kg

PROBIO FORTE 20-12-2

 

PODPORTE SVOJ ČREVNÝ MIKRBIÓM

  • Obsahuje 12 kmeňov probiotických baktérií. 
  • Probiotické baktérie sú dôležitou súčasťou tráviaceho a imunitného systému.
  • Probiotiká sú vhodné pri a po liečbe antibiotikami.
  • Životaschopnosť probiotík je podporená 2 typmi ochrany, Baktérie, ktoré sú ošetrené metódou mikroenkapsulácie, sú naviac uzatvorené do kapsule odolávajúcej kyslému prostrediu.
  • Rastlinná kapsula vhodná aj pre vegetariánov.

 

ZLOŽENIE:

Dextróza, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, prebiotiká: inulín, probiotické kultúry (pozri účinné látky), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; rastlinná kapsula (celulóza) odolávajúca kyslému prostrediu.

 

Obsah účinných látok

1 kapsula

Inulín

100 mg

Bifidobacterium longum

10,25 x 109CFU*

 

 

 

 

 


 


 


 


 


 

Bifidobacterium infantis

Bifidobacterium breve
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium bifidum/lactis
Lactococcus lactis
Lactobacillus acidophilus
Streptococcus thermophilus
Lactobacillus bulgaricus
Lactobacillus casei
Lactobacillus fermentum

*počet živých probiotických mikroorganizmov (Colony Forming Unit)

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

1 – 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Možno užívať dlhodobo. 

 

UPOZORNENIE:

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením. 

 

HMOTNOSŤ

28,8 g /60 kapsúl

 

 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.