Doprava ZADARMO !
2 hodnotenia

FEMALE BALANCE - ženská hormonálna rovnováha

Pre podporu ženskej hormonálnej rovnováhy

Produkt nabitý bylinami pre harmonizáciu ženského organizmu. Je vhodný pre ženy trpiace predmenštruačným syndrómom či akýmikoľvek prejavmi spojenými s menopauzou. Obsahuje veľmi dôležitý zinok a vitamín D, ktoré sa podieľajú na normálnom stave kostí.

 

Kód: FEB1122
Značka: NUTRIADAPT
€29,50 / ks €24,58 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.087 kg

KOMPLEX BYLÍN PRE PODPORU ŽENSKEJ HORMONÁLNEJ ROVNOVÁHY

  • Ďatelina lúčna (Trifolium pratense) a chmeľ otáčavý (Humullus lupulus) sa podieľajú na menopauznom komforte
  • Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) podporuje fyzický výkon a vitamín B6 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • Zinok podporuje zdravie vašich vlasov, nechtov a pokožky
  • Vitamín D prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

 
 
rozchodnica
Rozchodnica ružová
Rozchodnicu používali už naše babičky. Podporuje fyzický výkon a kondíciu.
tolice
Lucerna siata
Lucerna býva označovaná pod názvom alfalfa. Okrem napomáhaniu k menopauzálnemu komfortu sa tiež podieľa na vitalizácii a sexuálnom zdraví.
Vitamin_D___AdobeStock_298592631__02
Vitamín D
Vitamín D je nevyhnutný vitamín, ktorý má v tele veľa funkcií. Podieľa sa napríklad na zdraví imunitného systému či kostí a zubov. Môžeme ho získať vďaka slnečnému žiareniu a z niektorých potravín, avšak vďaka súčasnému životnému štýlu bývajú jeho zdroje nedostatočné.

ZLOŽENIE

Maltodextrín, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z lucerny siatej (Medicago sativa L.) 11,4 %, extrakt z ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.) 11,4 %, extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea L.) 5,2 %, extrakt zo schizandry čínskej (Schisandra chinensis MICHX.) 4,2%, extrakt z chmeľu otáčavého (Humullus lupulus L.) 4,2%, extrakt z paliny dračej (Artemisia dracunculus L.) 4,2%, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, citran zinočnatý, extrakt zo šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) 0,5%, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

OBSAH  2 TABLETY
Extrakt z lucerny siatej (Medicago sativa 220 mg
Extrakt z ďateliny lúčnej (Trifolium pratense) 220mg
Extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg
Extrakt zo schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 80 mg
Extrakt z chmeľu otáčavého (Humullus lupulus 80 mg
Extrakt z paliny dračej (Artemisia dracunculus) 80 mg
Extrakt zo šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 10 mg
Zinok 10 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 1 000 IU
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,0 mg

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Odporúčané užívať po dobu ťažkostí.

 
UPOZORNENIE
Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 
HMOTNOSŤ
60 tabliet / 57,6 g 

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.