Doprava ZDARMA od 50€ !

FEMALE BALANCE - ženská hormonálna rovnováha

Tip
Neohodnotené
Značka: NUTRIADAPT
€25 €20,83 bez DPH
Skladom

Pre podporu ženskej hormonálnej rovnováhy

Produkt nabitý bylinami pre harmonizáciu ženského organizmu. Je vhodný pre ženy trpiace predmenštruačným syndrómom či akýmikoľvek prejavmi spojenými s menopauzou.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPLEX BYLÍN PRE PODPORU ŽENSKEJ HORMONÁLNEJ ROVNOVÁHY

  • Lucerna podporuje komfort pri menopauze.
  • Rozchodnica ružová podporuje fyzický výkon a kondíciu.
  • Na komfortnom priebehu menopauzálneho obdobia ženy sa vo FEMALE BALANCE významne podieľajú predovšetkým ďatelina lúčna a chmeľ otáčavý.

 

LEN TIE NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

Ďatelina lúčna

Ďatelinu lúčnu pozná asi každý. Málo kto však už vie, že ide o bylinu, ktorá podporuje menopauzálny komfort ženy.

Rozchodnica ružová

Rozchodnicu používali už naše babičky. Podporuje fyzický výkon a kondíciu.

Lucerna siata

Lucerna býva označovaná pod názvom alfalfa. Okrem napomáhaniu k menopauzálnemu komfortu sa tiež podieľa na vitalizácii a sexuálnom zdraví.
 
 
 

ZLOŽENIE

Maltodextrín, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, lucerna siata (Medicago sativa) extrakt 15,6 %, ďatelina lúčna (Trifolium pratense) extrakt 15,6 %, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt 5,2 %, schizandra čínska (Schisandra chinensis) extrakt 4,2 %, chmeľ otáčavý (Humullus lupulus) extrakt 4,2 %, palina dračia (Artemisia dracunculus) extrakt 4,2 %, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, šalvia lekárska (Salvia officinalis) extrakt 0,5 %.

 

OBSAH

2 tablety

Lucerna siata (Medicago sativa) extrakt

300 mg

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense) extrakt

300 mg

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt

100 mg

Chmeľ otáčavý (Humullus lupulus) extrakt

80 mg

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE 

2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Odporúčané užívať po dobu ťažkostí. Neužívať v tehotenstve a pri dojčení.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte a uchovajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a slnečným žiarením.

 

HMOTNOSŤ

60 tabliet / 57,6 g

NUTRIADAPT predstavuje vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Pomáha klientom zorientovať sa vo výžive a naštartovať také stravovanie, ktoré prospeje telu a povedie k dlhodobo udržateľnej hmotnosti. Špecialisti NUTRIADAPT musia prejsť náročným vzdelávacím procesom, aby sa o vás mohli postarať. NUTRIADAPT sa nesústredí iba na chudnutie, pomôže vám aj pri udržiavaní hmotnosti, pri cielenom priberaní, pri výžive seniorov či detí a rovnako pri rôznych ochoreniach ako sú napríklad diabetes, celiakia alebo histamínová intolerancia.

NUTRIADAPT je taktiež český výrobca zameriavajúci sa predovšetkým na výrobu a vývoj zdravej stravy, ktorá napomáha redukovať hmotnosť a zlepšovať celkovú kondíciu. Okrem prípravkov na chudnutie sa zameriava aj na výživové doplnky blahodarne pôsobiace na ľudský organizmus. Používa vlastné originálne receptúry a overené suroviny, čím zabezpečuje kvalitu svojich výrobkov. Na vývoji týchto výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi. V portfóliu jej výrobkov nájdete spaľovače, probiotiká a prebiotká, produkty podporujúce imunitu, správnu funkciu srdca a ciev, detoxikáciu, chutné tyčinky, sušienky a mnohé ďalšie produkty.